Turkcell Faturalı Hatta Kredi | Faturaya Nakit Merkezi

Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Turkcell Kredi Başvuru Formu

Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Nakit ihtiyacına ne zaman gereksinim duyulacağı bilinmez. En acil durumlarda kimi zamanı yakınlarınızdan bile yardım alamazsınız. Geliriniz kredi kartı borçlarını karşılamıyor, kredi çekmek için uzun prosedürler ile uğraşacak vaktiniz yoksa Turkcell faturalı hatta kredi imkanı tam size göre olacak.

Türkiye’nin her yerinden başvuruda bulunarak hızlı bir şekilde sahip olabileceğiniz Turkcell faturalı hatta kredi imkanı ile acil nakit ihtiyaçlarınıza aynı gün içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Bankalardan çektiğiniz kredi veya kullandığınız kredi kartlarını düzenli olarak ödememiş olabilirsiniz.

Bunun için bankaların kara listesine girmiş ve hiçbir şekilde kredi veya kredi kartı kullanımına müsaade edilmiyor olabilir. Bu gibi durumlarda umutsuzluğa kapılmak yerine alternatif yolları deneyebilirsiniz. Turkcell faturalı hatta kredi imkanı tam da en ihtiyacınız olduğu zamanlarda sizlere zorlu bir prosedür gerektirmeden ihtiyaçlarınızı karşılama olanağı sunuyor.

Faturalı Hattınız Varsa Nakdiniz de Var

Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalanmak isteyenler bulundukları her ortamda akıllı cep telefonları, tabletleri veya bilgisayarları aracılığı ile başvuruda bulunabilir.

Başvuruda bulunmak için ihtiyacınız olan tek araç internet erişimidir. İnternet erişiminin olduğu akıllı cihazlar üzerinden aracı kuruluşlara başvurarak danışmanlık hizmeti alabilir ve ihtiyacınız olan tutarın aynı gün içerisinde hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalanmak için Turkcell faturalı hattınızın olması gereklidir. Faturalı hattı minimum 6 ay boyunca düzenli olarak kullanmanız ve ödemelerinizi de tam ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gereklidir. Eğer düzensiz ödemeleriniz varsa veya fatura tutarından eksik bir meblağda ödeme yapmışsanız bu imkândan faydalanmayabilirsiniz.

Bu nedenle mutlaka son 6 ay boyunca ödemelerinizi düzenli olarak yaptığınızdan emin olmalısınız.

Online Başvuru ile Evinizden Kredi Çekin

Eğer faturanın yasal hat sahibi iseniz adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız, operatörünüz ve çekmek istediğiniz kredi tutarını başvuru formu üzerinden müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Web sitesi üzerinden birkaç dakika içerisinde tamamlayabileceğiniz bu işlemler sonrasında aynı gün içerisinde hesabınız incelenerek operatörünüzle bağlantıya geçilir. Eğer cihaz alımı için uygun bir bireyseniz aynı gün içerisinde size dönüş yapılır. Olumsuz olarak sonuçlanan başvurular hakkında da bilgilendirilirsiniz. Bu sayede farklı alternatiflere yönelme için kendinize zaman ayırmış olursunuz.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda talep ettiğiniz tutara karşılık gelen bir telefonu satın almış olursunuz. Danışman firma, bu telefonu sizin adınıza satın alarak ücretini hesabınıza direkt olarak aktarır. Yani, Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalananlar esasında nakit kredi çekmiyor, bir cihaz satın alıyor. Danışman firmalar,  esasında bu cihazın ücretini alıyorlar.

Bu durumda da sözleşmenin operatör ile alıcı arasında yapılması gibi bir durum ortaya çıkıyor. Bu da insanların son derece güvenilir bir şekilde Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalanması anlamına geliyor.

Sözleşme Hat Sahibi ve Operatör Arasında

Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalananlar sözleşmelerini bireysel olarak direkt operatör aracılığı ile yapıyor. Ödemeler de faturaya ek olarak taahhüt bazında yansıtılıyor. Yani Turkcell faturalı hatta kredi danışman firmaları aracılığı ile çektiğiniz kredilerin ödemesini faturanız ile yaparsınız.

Faturalar 30 günde bir kesilir. Fatura kesim tarihinden itibaren 10 günlükte ödeme süreniz bulunur. Bu da demek oluyor ki 40 gün içerisinde çektiğiniz kredi tutarının taksitini ödeyebilirsiniz. Taksit ödemelerinizi bittiğinde yeni bir Turkcell faturalı hatta kredi almanız mümkündür.

Eğer farklı operatörler üzerinden iki veya daha fazla faturalı hattınız varsa ve ödemelerinizi düzenli olarak yapıyorsanız aynı anda iki farklı cihaz alımı yaparak faturalı hatta kredi imkanından yararlanmanız mümkündür.

Cihaz Kampanyaları ile Avantajı Yakalayın

Yeni bir cihaz kampanyasından faydalanarak ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Banka kredisi için kefil gerektirmeyen, herhangi bir senet veya farklı bir koşul gerektirmeyen, sadece düzenli ödemeleriniz ile tercih edebileceğiniz, nakit ihtiyacınızı karşılamanız için güvenilir firmaları tercih etmelisiniz.

Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalanmak için sizden ön ödeme talep eden firmalara itibar etmemelisiniz. Çünkü; bu süreçte sadece cihaz alımı sonrasında, yani cihazın satışı ile birlikte ikinci el durumuna düşen cihazın aradaki değer kaybı danışman firma tarafından alınır. Bunun haricinde sizden herhangi bir başvuru ücreti veya satış sonrasında ek bir ücret talep edilmez.

Faturalı Hatta Kredi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Faturalı hatta krediye 18 yaşını dolduran, faturalı hat sahibi olan herkes başvurabilir. Başvuru için kişinin 6 ay borunca faturalı hat sahibi olması ve ödemelerini düzenli olarak yapması gereklidir. Eksik veya düzensiz ödemelerde bulunanlar faturalı hatta kredi fırsatından faydalanamazlar. Bu fırsattan faydalanmak isteyenlerin son 6 ay boyunca ödemelerini zamanında ve eksiksiz yapması oldukça önemlidir.

Faturalı hatta krediye başvurmak için aracı firmaların web sitelerinde bulunan başvuru formunu doldurmalısınız. Başvuru formunda yer alan isim, soyisim, e-posta adresi, telefon numarası, bağlı bulunan operatör, T.C. kimlik numarası ve talep edilen tutar gibi bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurmanız gereklidir. Yaptığınız başvurular aynı gün içinde sonuçlanır. Sonucun olumlu olması durumunda ise talep ettiğiniz tutar aynı gün içerisinde hesabınıza aktarılır.

18 yaşını dolduran öğrenciler çalışmadıkları durumlarda bankalardan kredi çekemezler. Bu nedenle ev hanımları ve öğrenciler başta olmak üzere işsizler ve acil nakit ihtiyacına sahip olan herkes faturalı hatta krediye başvurur. Sosyal güvencesi olmadığı için kredi çekemeyenler, bankaların kara listesine girenler, banka prosedürleri ile uğraşmak istemeyenler ve çok daha fazla faturalı hat kullanıcısı bu imkandan faydalanabiliyor.

Evet. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular olumlu sonuçlandıktan son hakkınızdan vazgeçebilirsiniz. Bu durum, operatör kredi puanınıza olumsuz olarak yansımaz. Ancak yeniden bir kredi çekmek istemeniz durumunda tekrar başvuru yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Tek bir operatör üzerinden 1 adet cihaz alabilirsiniz. Birden fazla operatör üzerinden faturalı hattınız varsa, farklı operatörler vasıtasıyla başvuruda bulunarak aynı anda birden fazla cihaz alıp bozdurabilirsiniz. Bu sayede cihaz alım üst sınırından daha fazla gelir elde etmiş olursunuz.

Operatörlerin kampanyalarına bağlı olarak çekebileceğiniz kredi tutarı da değişkenlik gösterir Faturalı hatta kredi imkanında esas olan nakit kredi değil, operatörünüz üzerinden satın aldığınız cihazı bozdurmanızdır. Bu nedenle operatörünüzün anlaşmasına bağlı olarak sunduğu cihaz kampanyaları üzerinden alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Güncel alım tutarı 500 lira ila 5.000 lira arasındadır. Güncel gelişmelerden haberdar olmak için asgari ve azami meblağ hakkındaki sınırlar için müşteri temsilcimize danışabilirsiniz.

Hayır. Faturalı hatta kredi merkezleri sadece aracı bir kuruluş olarak görev yapar. Bu kuruluşlar operatörünüz ile sizin adınıza iletişime geçerek talep ettiğiniz tutara karşılık gelen kampanyalı cihazı almanızı sağlar. Sözleşmeyi operatör ile faturalı hattın yasal sahibi yapar. Aracı firmanın buradaki görevi, satın alınan cihazı alıcı adına alarak karşılığı olan ücreti kişinin hesabına aktarmaktır.

Faturalı hatta kredi imkanından faydalanarak cihaz alıp bozduran kişiler ödemelerini faturalarına ek olarak yaparlar. Operatör ile hattın yasal sahibi arasında yapılan sözleşmede, taahhüt süresi boyunca faturaya ek olarak yansıtılan cihaz bedeli ödenir. Ödemeler kredi kartı veya banka kartı ile yapılabilir. Fatura kesim tarihinden itibaren 10 günlük ödeme süresi bulunduğundan cihaz ödemelerinizi 40 günde bir yapabilirsiniz.

Hayır. Faturalı hat hatta kredi imkanı sunan firmaların herhangi bir yaptırımı yoktur. Elde ettiğiniz tutarı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. İsterseniz paranızı dövizi yatırabilir, isterseniz harcayabilir, isterseniz de banka hesabınıza değerlendirebilirsiniz. Bankaların prosedürlerine bağlı olarak çektiğiniz krediyi nereye harcadığınızı belirtmek durumunda kalabilirsiniz. Örneğin; bir araç almak istediğinizde çekeceğiniz ihtiyaç kredisi sonrasında satın aldığınız aracın rehin olarak tutulması istenebilir. Kredinin borcu bittiğinde aracın üzerindeki rehin de kalkacak, bu sayede araç satışı yapabilir yapabileceksiniz. Faturalı hatta kredi imkanı ile sahip olacağınız kredi tutarını aracınızda değerlendirebilir, bunun için hiç kimseye bir izahat vermek zorunda kalmazsınız.

Hayır. Her yönüyle avantajlardan bu işlemler için evinizin konforunda başvuruda bulunabilirsiniz. Tatile gittiğinizi varsayalım ve bu tatilin süresini uzatmak istiyorsunuz. Ancak elinizde yeteri kadar para yok. Hangi şehirde olursanız olun ve günün her saati hangi saat olursa olsun faturalı hatta kredi imkanına başvurarak acil ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda talep ettiğiniz tutar hesabınıza anında aktarılır. Bu sayede sizde tatilinizi güzel bir şekilde devam ettirebilir ve ödemelerinizi taksit taksit yapabilirsiniz.

5/5 (8 Reviews)

faturalı hatta kredi

faturalı hatlara kredi

hat üzerinden kredi

hat üzerine kredi

türk telekom kredi

vodafone faturalı hatta kredi

cep telefonu kredisi

cep kredi veren bankalar

faturalı hattan nakit para

faturalı hatlara kredi

faturalı hattan para çekme

vodafone kredi

faturalı hatta kredi

kredili telefon alma

faturalı hat üzerine kredi

faturalı hattan kredi çekme

telefon faturasına kredi

faturalı hatta nakit kredi

turkcell kredi çekme

hatlara kredi

telefon üzerinden kredi

turk telekom nakit

faturalı hat üzerinden kredi çekme

hat üzerinden kredi

faturalı hat üzerine kredi

faturalı hat üzerinden kredi

faturaya kredi

cep telefonu kredisi

cep telefonuna kredi

faturalı hattı olana kredi

hat üzerine kredi

vodafone kredi

turkcell kredi

faturalı hatta kredi

fatura üzerinden kredi

hatta kredi

faturalı hatlara nakit imkanı

faturalı hatta nakit para

faturalı hatta nakit çekme

faturalı hat üzerine kredi

telefon hattına kredi

hattın üzerine kredi

faturalı hat nakit

hat üzerinden kredi

faturalı hatlara kredi ankara

telefon faturasına kredi

telefon hattına kredi

faturalı hatta kredi çekme

telefon hattına kredi

turk telekom kredi

fatura üzerinden kredi

vodafone kredi çekme

faturalı hatlara kredi izmir

hattın üstüne kredi

vodafone faturalı hatta kredi

faturalı hattan nakit çekme

cep telefonu kredisi

faturalı hatta kredi verenler

faturalı hat kredi

faturali hatta kredi

faturali hatta nakit imkani

faturali hat uzerinden nakit

faturaya kredi

faturalı hatlara kredi

vodafone kredi

faturalı hat kullananlara kredi imkanı

turkcell kredi

faturali hat kullananlara kredi

hatta kredi

vodafone faturalı hatta kredi

hatlara kredi

faturalı hat nakit

hat üzerine kredi çekme

faturalı hattan nakit para çekme

faturalı hat üzerinden nakit para

vodafone hatta kredi

faturalı hattan para çekme

faturalı hat kredi

telefon üzerine kredi

vodafone hatlara kredi

turk telekom faturaya kredi

faturalı hatta kredi

faturalı hatlara kredi

hat üzerinden kredi

hat üzerine kredi

türk telekom kredi

vodafone faturalı hatta kredi

cep telefonu kredisi

cep kredi veren bankalar

faturalı hattan nakit para

faturalı hatlara kredi

faturalı hattan para çekme

vodafone kredi

faturalı hatta kredi

kredili telefon alma

faturalı hat üzerine kredi

faturalı hattan kredi çekme

telefon faturasına kredi

faturalı hatta nakit kredi

turkcell kredi çekme

hatlara kredi

telefon üzerinden kredi

turk telekom nakit

faturalı hat üzerinden kredi çekme

hat üzerinden kredi

faturalı hat üzerine kredi

faturalı hat üzerinden kredi

faturaya kredi

cep telefonu kredisi

cep telefonuna kredi

faturalı hattı olana kredi

hat üzerine kredi

vodafone kredi

turkcell kredi

faturalı hatta kredi

fatura üzerinden kredi

hatta kredi

faturalı hatlara nakit imkanı

faturalı hatta nakit para

faturalı hatta nakit çekme

faturalı hat üzerine kredi

telefon hattına kredi

hattın üzerine kredi

faturalı hat nakit

hat üzerinden kredi

faturalı hatlara kredi ankara

telefon faturasına kredi

telefon hattına kredi

faturalı hatta kredi çekme

telefon hattına kredi

turk telekom kredi

fatura üzerinden kredi

vodafone kredi çekme

faturalı hatlara kredi izmir

hattın üstüne kredi

vodafone faturalı hatta kredi

faturalı hattan nakit çekme

cep telefonu kredisi

faturalı hatta kredi verenler

faturalı hat kredi

faturali hatta kredi

faturali hatta nakit imkani

faturali hat uzerinden nakit

faturaya kredi

faturalı hatlara kredi

vodafone kredi

faturalı hat kullananlara kredi imkanı

turkcell kredi

faturali hat kullananlara kredi

hatta kredi

vodafone faturalı hatta kredi

hatlara kredi

faturalı hat nakit

hat üzerine kredi çekme

faturalı hattan nakit para çekme

faturalı hat üzerinden nakit para

vodafone hatta kredi

faturalı hattan para çekme

faturalı hat kredi

telefon üzerine kredi

vodafone hatlara kredi

turk telekom faturaya kredi

faturalı hatta kredi

faturalı hatlara kredi

hat üzerinden kredi

hat üzerine kredi

türk telekom kredi

vodafone faturalı hatta kredi

cep telefonu kredisi

cep kredi veren bankalar

faturalı hattan nakit para

faturalı hatlara kredi

faturalı hattan para çekme

vodafone kredi

faturalı hatta kredi

kredili telefon alma

faturalı hat üzerine kredi

faturalı hattan kredi çekme

telefon faturasına kredi

faturalı hatta nakit kredi

turkcell kredi çekme

hatlara kredi

telefon üzerinden kredi

turk telekom nakit

faturalı hat üzerinden kredi çekme

hat üzerinden kredi

faturalı hat üzerine kredi

faturalı hat üzerinden kredi

faturaya kredi

cep telefonu kredisi

cep telefonuna kredi

faturalı hattı olana kredi

hat üzerine kredi

vodafone kredi

turkcell kredi

faturalı hatta kredi

fatura üzerinden kredi

hatta kredi

faturalı hatlara nakit imkanı

faturalı hatta nakit para

faturalı hatta nakit çekme

faturalı hat üzerine kredi

telefon hattına kredi

hattın üzerine kredi

faturalı hat nakit

hat üzerinden kredi

faturalı hatlara kredi ankara

telefon faturasına kredi

telefon hattına kredi

faturalı hatta kredi çekme

telefon hattına kredi

turk telekom kredi

fatura üzerinden kredi

vodafone kredi çekme

faturalı hatlara kredi izmir

hattın üstüne kredi

vodafone faturalı hatta kredi

faturalı hattan nakit çekme

cep telefonu kredisi

faturalı hatta kredi verenler

faturalı hat kredi

faturali hatta kredi

faturali hatta nakit imkani

faturali hat uzerinden nakit

faturaya kredi

faturalı hatlara kredi

vodafone kredi

faturalı hat kullananlara kredi imkanı

turkcell kredi

faturali hat kullananlara kredi

hatta kredi

vodafone faturalı hatta kredi

hatlara kredi

faturalı hat nakit

hat üzerine kredi çekme

faturalı hattan nakit para çekme

faturalı hat üzerinden nakit para

vodafone hatta kredi

faturalı hattan para çekme

faturalı hat kredi

telefon üzerine kredi

vodafone hatlara kredi

turk telekom faturaya kredi

faturalı hatlara kredi

hat üzerinden kredi

hat üzerine kredi

türk telekom kredi

vodafone faturalı hatta kredi

cep telefonu kredisi

cep kredi veren bankalar

faturalı hattan nakit para

faturalı hatlara kredi

faturalı hattan para çekme

vodafone kredi

faturalı hatta kredi

kredili telefon alma

faturalı hat üzerine kredi

faturalı hattan kredi çekme

telefon faturasına kredi

faturalı hatta nakit kredi

turkcell kredi çekme

hatlara kredi

telefon üzerinden kredi

turk telekom nakit

faturalı hat üzerinden kredi çekme

hat üzerinden kredi

faturalı hat üzerine kredi

faturalı hat üzerinden kredi

faturaya kredi

cep telefonu kredisi

cep telefonuna kredi

faturalı hattı olana kredi

hat üzerine kredi

vodafone kredi

turkcell kredi

faturalı hatta kredi

fatura üzerinden kredi

hatta kredi

faturalı hatlara nakit imkanı

faturalı hatta nakit para

faturalı hatta nakit çekme

faturalı hat üzerine kredi

telefon hattına kredi

hattın üzerine kredi

faturalı hat nakit

hat üzerinden kredi

faturalı hatlara kredi ankara

telefon faturasına kredi

telefon hattına kredi

faturalı hatta kredi çekme

telefon hattına kredi

turk telekom kredi

fatura üzerinden kredi

vodafone kredi çekme

faturalı hatlara kredi izmir

hattın üstüne kredi

vodafone faturalı hatta kredi

faturalı hattan nakit çekme

cep telefonu kredisi

faturalı hatta kredi verenler

faturalı hat kredi

faturali hatta kredi

faturali hatta nakit imkani

faturali hat uzerinden nakit

faturaya kredi

faturalı hatlara kredi

vodafone kredi

faturalı hat kullananlara kredi imkanı

turkcell kredi

faturali hat kullananlara kredi

hatta kredi

vodafone faturalı hatta kredi

hatlara kredi

faturalı hat nakit

hat üzerine kredi çekme

faturalı hattan nakit para çekme

faturalı hat üzerinden nakit para

vodafone hatta kredi

faturalı hattan para çekme

faturalı hat kredi

telefon üzerine kredi

vodafone hatlara kredi

Telefon
Başvuru Yap
Whatsapp